Apie mus

SYNKARB Global – tai jauna, veržli ir konkurencinga kompanija, užsiimanti sporto inventoriaus gamyba, surinkimu ir pardavimu. Mūsų tikslas – pateisinti sportininkų lūkesčius, tad SYNKARB sporto inventorius yra aukščiausios kokybės bei parduodamas geriausiomis kainomis.

Mūsų sporto inventorius tinka įvairaus amžiaus bei lygio sportininkams – tiek vaikams, tiek suaugusiems, profesionalams ar megėjams bei treneriams.


AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PRODUKCIJA:

Visa SYNKARB produkcija yra patikrinta mūsų darbuotojų. Mes atidžiai peržiūrime visas gamybos procedūras, patikriname visą inventorių, tad mūsų gaminiai atitinka pageidaujamus aukščiausios kokybės standartus.

Mes užtikriname, kad Jus pasieks tik patikrintos ir kokybiškos prekės. SYNKARB siūlo tik aukščiausios kokybės inventorių už visiems prieinamą kainą.
Mūsų kompanija sporto produkcija prekiauja jau nuo 2011 metų. SYNKARB inventorių galite pamatyti pasaulio lyderių interentinėse parduotuvėse, tokiose kaip:


KLIENTŲ APTARNAVIMAS:

Kompanija “SYNKARB Global” aptarnauja daugybę sporto mokyklų, sporto klubų ir net gydymo įstaigų. Klientų aptarnavimas mums yra ypatingai svarbus, tad visada išklausome klientų pageidavimus bei pastebėjimus, kad galėtumėme kuo labiau ištobulinti mūsų siūlomą inventorių.