Pristatymas ir grąžinimas

„SYNKARB Global“ glaudžiai bendradarbiauja LP EXPRESS kompanija.

"SYNKARB Global“ kompanija stengiasi turėti ilgalaikius santykius su klientais, ir esame pasiruošę padaryti viską, kad mūsų sporto inventorius naudojimas Jums nesukeltų jokių nepatogumų.

Klientams, su kuriais puoselėjame ilgalaikius santykius - pagal išankstinį susitarimą esame pasiruošę pasidalinti pristatymo išlaidas.

Pristatymo trukmė priklauso nuo užsakymo kiekio ir svorio. Su Jumis visada susisieks vadybininkas bei pasiūlys geriausias sąlygas dėl pristatymo.


PREKIŲ GRĄŽINIMAS

“SYNKARB Global” kompanija atsako kad Jus pasiektų kokybiškas sporto inventorius ir įsipareigoja klientui pateikti geriausios kokybės prekes.

Jei įsigijote prekės iš „SYNKARB Global“, bet jos nepateisino Jūsų lūkesčių – prekės visada galite gražinti tokios pat būklės, kokios ir įsigijote – nesugadintas ir nepažeistas. Prekės, kurios buvo sugadintos dėl netinkamo naudojimo atgal nepriimamos.

Gamyklinis brokas – jei įsigiję prekę pamatėte gamyklinį broką – nedelsiant praneškite pardavėjui, arba brokuotos prekės nuotrauką atsiųskite el. pašto adresu info@synkarb.lt

Mes įsipareigojame, kad viskas, kas susiję su mūsų kompanija bus greita, sklandu ir patikima.


„SYNKARB Global“ kolektyvas Jums linki gero inventoriaus atnaujinimo savo sportiniu įgūdžių tobulinimo su SYNKARB sporto inventoriumi.